Čo všetko prevezieme?

Vlastníte e-shop, alebo kamennú predajňu, tovar dovážate z iných krajín, alebo posielate zo Slovenska? 
Obráťte sa na nás a pomôžeme vám nájsť správne riešenie jeho prepravy.

Stavebné materiály

Staviate, alebo rekonštruujete a potrebujete prepraviť ťažký stavebný materiál? Paletový kuriér je ideálnym riešením jeho prepravy pre predajcov stavebnín a ich zákazníkov. Dlažbu, obklady, tvárnice, cement a murivo uložené na paletách vám prepravíme v rámci Slovenska do 24 hodín a to už od 22 eur za paletu. 

Záhradný materiál

Potrebujete doručiť substráty, rašelinu, mulčovaciu kôru, alebo iný ťažký a rozmerný materiál zo záhradného centra priamo k zákazníkovi? Materiál pre úpravu pozemku, záhrady a okolia domu naložený na paletách doručíme zákazníkovi až k jeho dverám. Prepravu v rámci Slovenka garantujeme do 24 hodín.

Maloobchodný predaj

Bezpečné doručenie zásielky tovaru zo skladu do maloobchodnej predajne, alebo priamo k zákazníkovi je dôležité pre každého predajcu. Posielajte jednoducho kartóny s tovarom na paletách. Naplánovaním svojich zásielok a času doručenia zefektívnite svoj obchod a ušetríte množstvo času. 

Doprava pre eshop

Riešenie dopravy pre malé aj veľké internetové obchody, eshopy, e-commerce, možnosti dopravy pre B2B a B2C partnerov. Tovar jednoducho položíte na paletu a my ho vyzdvihneme a doručíme zákazníkovi až ku dverám. Riešenie pre malé eshopy? K dispozícii máme aj papierové (bio) palety do výšky 60 cm. 

Nápoje v sklených a plastových flašiach

Preprava väčšieho množstva vína, nápojov, alkoholu v sklenených alebo plastových flašiach. Od výrobcu do rôznych prevádzok, na podujatia a do maloobchodov. Bezpečná manipulácia je tak ako aj pri inom druhu tovaru samozrejmosťou. Riešenie prepravy nápojov rovnako zahŕňa možnosti naplánovania doručenia.  

Biela a čierna technika

Preprava bielej a čiernej techniky z predajne k zákazníkovi a na rôzne prevádzky môže byť vďaka rozmeru a povahe tovaru náročná. Naša paletová preprava vám zabepečí opatrnú manipuláciu a bezpečné doručenie tovaru, s garanciou doručenia a vyzdvihnutia v rámci Slovenska a pre vybrané krajiny do 24 hodín.